Posted in Emaus Kraków

Emaus Kraków

 

 

Zapraszamy do odwiedzania Kiermaszu Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29, a także do korzystania z usług naszych warsztatów: elektrycznego i stolarskiego. Organizujemy także przeprowadzki. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę.
Godziny otwarcia kiermaszu: pon.-pt. 9.00-17.00, sobota 9.00-13.00


Jeśli mogą Państwo podarować nam coś, czego przydatność jest dla Państwa znikoma, a co mogłoby jeszcze posłużyć innym, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: (012) 642 24 68


Wspólnota Emaus działa w Krakowie od kwietnia 2003 roku. Utrzymujemy się własnym trudem, dzięki sprzedaży używanych mebli, ubrań, sprzętu RTV i AGD, książek oraz bibelotów.

Możecie Państwo do nas zadzwonić, a my własnym transportem odbierzemy to, czego już nie potrzebujecie, a co posiada wartość użytkową. W naszych warsztatach: elektrycznym i stolarskim przedmioty te odzyskują dawny wygląd i sprawność. Dzięki temu mogą posłużyć kolejnym użytkownikom. Za niewielką opłatą odbierzemy od Państwa przeszkadzające rzeczy, nie posiadające żadnej wartości.

Podarowane przez Państwa przedmioty trafiają na stały Kiermasz Wspólnoty Emaus na os. Willowym 29. Sprzedajemy je po niewygórowanych cenach, tak, by na zakupy u nas pozwolić mógł sobie każdy. Uzyskany w ten sposób dochód w całości przeznaczamy na utrzymanie członków Wspólnoty.

Staramy się także dzielić z innymi potrzebującymi. We współpracy z ośrodkami pomocy społecznej i innymi instytucjami charytatywnymi wspomagamy najuboższe rodziny. Meble i inne sprzęty domowe z naszego kiermaszu sprzedajemy najbardziej potrzebującym z dużymi zniżkami.